hlavní stránka

Nájemní domy TERNO

Pronajímáme nemovitosti TERNO různým nájemcům. V našich objektech se setkáte s malobchodním prodejem širokého sortimentu zboží, počínaje od potravin, zdravé výživy, přes oblečení, boty, kabelky, průmyslové zboží, butiky, zlatnictví, zahradkářské potřeby a další různé zboží pro obyvatelstvo. Také se v našich objektech můžete setkat s restauracemi a rychlým občerstvením.

Aktuálně pronajmeme:

Areál ŽELETAVA " Starý hrad" - pro možnost skladů, lehké výroby, možnost umístění restaurace, hotelu, muzea či dalších komnerčních aktivit. Pro jednotlivé aktivity můžeme zabezpečit nabídku dotačních titulů včetně zpracování žádostí. Areál má podporu Kraje Vysočina - je zařazen na seznamu Brownfield.

Autobusové nádraží v Třebíči

Restauace, obchod, občestvení - již pronajato ! V prosinci 2011 otevřen KLUB PEKLO.

Borovina

V současnosti realizujeme další restauaraci TERNO. (již zrealizováno ! - v dubnu 2011 zřízena restaurace Che Guevara). V objektu k nájmu zbývá prostora vhodná pro obchůdek, kadeřnictví či jiné drobné služby. Dále jsou zde nevyužité sklepní prostory, opět vhodné pro drobné služby.
 
Dům na náměstí v Želetavě - zde je nutná kompletní rekonstrukce. Dům má zajímavé klenby ve dvorním traktu.

Menší obchůdek na autobusovém nádraží v Třebíči - samostatný vstup.

"Melkusův mlýn"

Objekt vhodný pro agroturistiku, možnost hotelového a restauračního využití. V těsné blízkosti objektu cca 2 h rybník, nyní vypuštěný - připraven pro rekonstrukci hráze a odbahnění v rámci dotačních titulů.

Bližší na info@terno.org.

 

 
Založeno v roce 1988. E-mail: info@terno.org Fax: +420 568 446 205
TERNO je zapsáno jako ochranná známka č. 177680 u Úřadu průmyslového vlastnictví v Praze.
www.vasina.eu
Webhosting, webdesign