hlavní stránka

Hvězdný tým: „Tah na branku“

Mnozí fandíme hokeji. Na stadionu či před televizní obrazovkou hodnotíme výkony. Bez zaváhání komentujeme jako ti nejlepší odborníci každou akci. Tleskáme, pískáme, skandujeme, kroutíme hlavami a také i řveme, vše podle výkonu na ledě - jsme v zajetí hry. Co je cílem nám nemusí nikdo vysvětlovat, je to nad slunce jasnější - no přece dávat góly!

Ano, každý chce vidět puk v síti po nádherné, ba přímo ukázkové akci. Jak jsme nevýslovně šastní, když zvedáme ruce a řveme ono báječné slovo - gól! Jak je nám hej po vyhraném zápase.

Ano, chodíme na hokej proto, abychom viděli výhru. Sami hráči přece hrají pro totéž. Všichni chceme vidět dobré výsledky. Věřím, že každý chce odvést dobrý výkon a proto nemám za to, že by někdo chodil do práce jen proto, aby úmyslně kazil hru. Ne jinak v hokeji, nikdo nevyjede na led, aby si dal vlastní branku, nebo aby chybně rozehrával.

Hokej je týmovou hrou, posuzuje se celkový výkon. Co je platný nejlepší útočník v celé soutěži, když není kdo by nahrával. Smyslem hry je přece tah na branku a vsítění puku. Ne jinak zde. Každý z nás přihrává svojí prací jinému, cílem je dát gól, tedy splnit bezchybně dodávku. Výroba to jsou naši obránci, oni dodávají puk. Obchodníci to jsou nahrávači, oni připravují šance pro ty co střílí puk, pro ty, kteří se podílejí na expedici.

Často se v cestě nacházejí soupeřovi hráči, snaží se ze všech sil, abychom nevyhráli Něco se porouchá, něco není, zákazníkovi se oprávněně cosi nelíbí, někdo dodá rychleji než my, vždy to známe. Jsme tu od toho, abychom nalezli taktiku, jak dát gól. Musíme měnit styl hry - tu rychleji zabruslit, tuhle rychleji přihrát či jenom o trošku přesněji a vždy s jasným cílem. Do brány!

Každý hráč může zahodit šanci. Může spálit jedinečnou šanci celého týmu vyhrát. Nejvíc to bolí u vyložené „tutovky“, těsně před prázdnou brankou. Nesmíme se tím nechat odradit, vypracujeme si nové příležitosti. Stačí jen znovu a znovu útočit a opět útočit a tak zvrátíme vítězství na svoji stranu.

Každý moment může rozhodnout, na každém záleží. Každý hráč je nesmírně důležitý, vždyť on rozhoduje o konečném vítězství. Každý chce zazářit, vyniknout a vyhrát svůj zápas. Není nikdo bez účasti na hře, každý je na ledě, každý rozhoduje. Každý může dát gól, každý nahrává, záleží na každém. Každý myslí, jak puk dostat do branky, jak přečíslit obranu a gól!

Mužstvo, které dává góly, je mužstvo plné dobrých hráčů a nejen individuálně dobrých , ale i sehraných hráčů. Hráčů, kde jeden myslí na druhého, jak mu přihrát na bránu, aby už tam konečně spadl. Mužstvo, které střílí, střílí a střílí po nádherných nahrávkách je to, které myslí jen na jediné - gól!

Naším cílem je dodávat našim partnerům včas kvalitní zboží a služby. A to ne jen poprvé, ale stále. Tak jako v hokeji, když se to podaří budeme hvězdný tým. Hvězdný tým má dostatek uznání, dostatek peněz, může mít přepychové šatny, Může si mnohé dovolit. Hvězdný tým vzniká na ochotě lidí hrát v týmu na branku.

 

 
Založeno v roce 1988. E-mail: info@terno.org Fax: +420 568 446 205
TERNO je zapsáno jako ochranná známka č. 177680 u Úřadu průmyslového vlastnictví v Praze.
www.vasina.eu
Webhosting, webdesign